Wiktoria Bochenek tenis

Relacja z turnieju KidsCUP Tennis 10's

W kwietniowy weekend na kortach WSG Yankee mieliśmy przyjemność gościć i współorganizować turniej dla najmłodszych tenisistów w ramach projektu  KidsCUP Tennis 10's.

Turniej KidsCUP Tennis 10's odbywał się na małych kortach dostosowanych do potrzeb najmłodszych zawodników w kategorii czerwonej. Zawody rozgrywane były w systemie grupowym, co pozwoliło każdemu uczestnikowi na pełne zaangażowanie i zaprezentowanie swoich umiejętności. Każdy z małych sportowców mógł liczyć na upominki i nagrody za udział, co dodało dodatkowego smaczku rywalizacji. 

Atmosfera była wspaniała, a emocje na trybunach sięgały zenitu. Rodzice i zgromadzeni kibice nie szczędzili braw dla wszystkich uczestników, którzy pokazali niezwykłego ducha walki i sportowej postawy. Mecze były niezwykle wyrównane, ale jak to bywa w sporcie, ostatecznie ktoś musiał wygrać.

Tym razem triumfowała Wiktoria Szymczyk-Bochenek, która z kompletem zwycięstw wygrała swój pierwszy w życiu turniej. Wielkie brawa dla Wiktorii, której sukces na pewno będzie motywacją do dalszych treningów i kolejnych osiągnięć.

Turniej  KidsCUP Tennis 10's to jednak nie tylko rywalizacja. To przede wszystkim fantastyczna okazja dla siedmio- i ośmioletnich dzieci, aby rozwijać swoje ambicje, pasje i dyscyplinę. Udział w takich wydarzeniach pomaga młodym sportowcom budować pewność siebie, uczy współpracy, a także radzenia sobie z emocjami – zarówno tymi pozytywnymi, jak i chwilami porażki. To wszystko składa się na całościowy rozwój młodego człowieka.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zorganizować tak wspaniałe wydarzenie na naszych kortach. Wierzymy, że turniej KidsCUP Tennis 10's jest początkiem cyklu wielu imprez, które planujemy regularnie organizować na WSG Yankee. Naszym celem jest, aby nasze korty stały się areną rywalizacji dla dziesiątek, a może nawet setek najmłodszych tenisistów, dla przyszłych gwiazd tego sportu.

Już teraz zapowiadamy, że niebawem odbędzie się kolejny turniej, o czym będziemy informować na bieżąco. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje. Byliście wspaniali i czekamy na Was ponownie!


Lato w mieście - Yankee Summer Camp
Lato w mieście - Yankee Summer Camp