Mecz Towarzyski Polska - Wietnam Tenis

Relacja z Meczu Towarzyskiego Polska - Wietnam

1 października na kortach Klubu Tenisowego WSG Yankee odbył się długo oczekiwany, przyjacielski mecz deblowy Polska-Wietnam. Było to wydarzenie wyjątkowe, gdyż wzięli w nim udział amatorzy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy rywalizowali w duchu sportowej przyjaźni.

Od samego początku meczu można było odczuć niezwykłą zaciętość i wyrównany poziom gry obu drużyn. Polacy i Wietnamczycy szli łeb w łeb, wymieniając się punktami (zwycięskimi meczami) i prezentując wysokie umiejętności oraz niesamowitą wolę walki. Mimo rywalizacji, atmosfera na korcie była niezwykle koleżeńska i przyjacielska, co dodatkowo podkreślało charakter tego turnieju. 

Mecz przyjaźni, organizowany przez Klub WSG Yankee, to wydarzenie, które ma już kilkunastoletnią tradycję. Odbywa się dwa razy w roku i jest symbolem bliskich relacji polsko-wietnamskich w naszej społeczności tenisowej. Na co dzień na naszych kortach trenuje liczna społeczność wietnamska, która jest integralną częścią naszego klubu. Decydujący moment meczu nadszedł po czternastu meczach deblowych przy stanie 7-7, kiedy to polska drużyna zdobyła decydujący punkt, wygrywając ostatecznie 8-7. To zwycięstwo było zwieńczeniem zaciętej i wyrównanej rywalizacji, a także podkreśleniem ducha fair play, który dominował podczas całego wydarzenia.

Z radością obserwujemy, jak społeczność wietnamska angażuje się w życie naszego klubu. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność, a wspólne treningi i mecze przynoszą nam wiele satysfakcji. Cieszymy się, że możemy tworzyć miejsce, gdzie sport łączy ludzi różnych kultur i narodowości. Mecz towarzyski Polska-Wietnam, kończący sezon letni 2023, był wspaniałym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników i kibiców. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych edycji tego wyjątkowego turnieju.

Lato w mieście - Yankee Summer Camp
Lato w mieście - Yankee Summer Camp