WSG Yankee korty tenisowe

Relacja z amatorskiego turnieju tenisowego kobiet

W Dzień Dziecka, poza wieloma atrakcjami dla dzieci, w klubie tenisowym WSG Yankee odbył się długo wyczekiwany amatorski turniej deblowy kobiet, który przyciągnął miłośniczki tenisa z Warszawy i okolic. Był to pierwszy z cyklu turniejów, które będziemy organizować, mając na celu wpisanie klubu WSG Yankee na stałe na mapę turniejową Warszawy i okolic, jako miejsce dla amatorów tenisa. 

Turniej odbył się w systemie grupowym, co umożliwiło każdej parze rozegranie kilku emocjonujących spotkań. Z kompletem zwycięstw tego dnia najlepsze okazały się Karolina Pokorova i Joanna Jabłońska, pokazując niesamowite umiejętności i determinację. Atmosfera przez cały dzień była niezwykle przyjazna i pełna sportowej rywalizacji. Zadbaliśmy o to, aby nasze uczestniczki miały zapewnioną świetną oprawę – grill, przekąski, owoce oraz liczne niespodzianki i upominki. 

Organizatorzy w wyjątkowy sposób uhonorowali tego dnia zawodniczki – zamiast tradycyjnych pucharów i medali były bukiety kwiatów. Każda uczestniczka wyjechała z nagrodami, co dodało wydarzeniu wyjątkowego charakteru. Dzięki wspaniałej pogodzie, uśmiechom na twarzach zawodniczek i wsparciu kibiców, wydarzenie dla nas wszystkich okazało się wielkim sukcesem. Fantastycznie przygotowane korty ziemne oraz dbałość o każdy szczegół sprawiły, że turniej był nie tylko sportową rywalizacją, ale również okazją do spędzenia miłego dnia w świetnej atmosferze.

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych turniejach w naszym klubie.  Chcemy, aby nasze turnieje stały się stałym punktem na mapie amatorskich rozgrywek tenisowych w Warszawie i okolicach. 


Do zobaczenia na kortach WSG Yankee!

 

zobacz więcej zdjęć

Lato w mieście - Yankee Summer Camp
Lato w mieście - Yankee Summer Camp